Kontaktný telefón : 0903 562 834, 0948 223 406 | Napište nám : hdvdj@hdv.sk, ktjdj@hdv.sk

História spoločnosti

Firma HDV Engineering Consulting s.r.o. bola založená v roku 1992. Zameriava sa prevažne na rôzne drevárske práce a piliarsku výrobu, stavbu krovov, terás, výrobu včelích úľov apod. Ďalšou z hlavných aktivít firmy je výroba a servis dopravných a pohonných pásov.

V roku 1996 vznikla sesterská firma s názvom: KTJ ENGINEERING s.r.o., ktorá sa zaoberá návrhom, dimenzovaním, dodávkou a servisom pohonných a dopravných pásov.

V súčasnosti sa firma zameriava hlavne na výrobu eurookien, eurodverí, či už interiérových alebo vchodových, kuchynských liniek, terás, zimných záhrad, stavba krovov a piliarsku výrobou. Firma taktiež poskytuje odberateľom tuhé palivo, či už ide o brikety alebo obrezky pre rodinné domy. Kvalitne vykonaná práca má u nás prvé miesto. K spokojnosti našich zákazníkov prispievajú krátke dodacie termíny a dobré ceny.

Dôverujú nám stavebné firmy i drobní stavebníci. Drevo je veľmi vzácny materiál, ktorý sa v minulosti veľmi často využíval nielen pre jeho krásu a kvalitu, ale aj pre ekologickú šetrnosť a vlastnosti. Našou víziou je prispieť a podporiť u ľudí návrat k prírodným materiálom.

Neváhajte nás kontaktovať
0903 562 834 / 0948 223 406
hdvdj@hdv.sk / ktjdj@hdv.sk
Správa